CZ / EN / IT / BLG
numbers

O naší firmě:

Za vznik naší společnosti považujeme rok 2006, kdy naše elektromontážní činnost byla prováděna se statutem fyzické osoby. Věnovali jsme se elektroinstalacím v rodinných domcích a provádění revizí vyhrazených elektrických zařízení. Velmi záhy se náš zájem otočil směrem k instalacím strojoven stabilního hasícího zařízení, EPS a MaR. V roce 2009 se firma pustila i do výstavby fotovoltaických elektráren. S nimi úzce souvisí montáže zabezbečovacích a kamerových systémů.

 

V létě roku 2010 jsme změnili právní normu a stali se společností s ručením omezeným. O rok později už firma měla zakázky na Slovensku a v Bulharsku. V prosinci 2011 se firma stala držitelem certifikátu ISO 9001 : 2008 v oboru činnosti "Elektroinstalace nízkého a vysokého napětí".

 

V oblasti fotovoltaiky se od letošního léta věnujeme projektům na Italskému trhu. Na českém trhu se nadále věnujeme elektronické požární signalizaci, strukturovaným kabelážím, revizím elektrických zařízení, stabilním hasícím zařízením, elektroinstalacím budov, dodávkami solárních a fotovoltaických systémů na střechy budov. V neposlední řadě se věnujeme pravidelným servisům FVE a dohledu nad jejich provozem.

 

Zuzzy Elektro s.r.o. získala mezinárodní certifikát "hodnocení důvěryhodnosti AA" a certifikát "Dynamická firma roku 2012"

Během roku 2013 plánujeme rozšíření o velkoobchodní činnost a otevření prodejny elektromateriálu v Chrudimi.

 

Jiří Vober